MATRURA 2023

HARMONOGRAM

31.3.2023

Szanowni Państwo,

Egzamin maturalny z głównych przedmiotów (matematyka, język polski, język obcy) przeprowadzony będzie, w Szkole Podstawowej nr 2 w Pruszkowie - ul. Jasna 2. Wejście od strony sali gimnastycznej.

Egzaminy z przedmiotów dodatkowych przeprowadzane będą w sali dydaktycznej nr 1 i 2 CNiB Żak w Pruszkowie przy ul. Majowej 1 lub w Szkole Podstawowej nr 2 - szczegóły odnośnie miejsca egzaminu zamieszczone w inf. poniżej.

Ważne, aby dokładnie sprawdzić gdzie i o której godzinie odbywają się poszczególne egzaminy maturalne z wybranych przez Państwa przedmiotów!!

Prosimy o przybycie min. 30 minut przed planowanym egzaminem!

Zamieszczamy również informacją o przyborach z jakich można korzystać podczas egzaminu.

Egzaminy USTNE!

Główny harmonogram egzaminów znajdą Państwo w załącznikach. O indywidualnych datach egzaminu jak i godzinach zostaną Państwo poinformowani w wiadomości SMS na nr telefonu podawany w składanej deklaracji maturalnej.

Powodzenia!

Zespół "ŻAK" Pruszków