O szkole Żak w Pruszkowie

Szkoła dla dorosłych Pruszków to doskonały wybór dla osób, które poszukują swojego miejsca na rynku pracy. Osoby, którym zależy na sprawnym łączeniu nauki i pracy, mogą zdecydować się na kształcenia jednoroczne w ramach jednej z dostępnych specjalności: agent celny, wizażystka/stylistka, konsultant ds. dietetyki, trener personalny z elementami fitness, rejestratorka medyczna, manikiurzystka, instruktor ds. terapii uzależnień, grafika komputerowa, dekorator wnętrz, a także podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów. Wśród interesujących kierunków kształcenia – w ramach nauki w szkole policealnej – znajdują się takie jak: florysta, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych. Warto zwrócić również uwagę na kursy, dzięki którym można dokształcić się w ramach wybranej przez siebie specjalności: Excel dla początkujących, kadry, płace, ZUS, animator zabaw i gier, pomoc nauczyciela przedszkola, opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, przedłużanie rzęs, terapia zajęciowa, ozdoby okazjonalne, czy stylizacja brwi: regulacja, henna zwykła i pudrowa. Oddział szkoły Żak w Pruszkowie powstał w 2007 roku. Osoby preferujące osobisty kontakt mogą uzyskać szczegółowe informacje w sekretariacie, który jest czynny od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00, a także w soboty od 8.00 do 16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.